• Sotsiaalmeedia kampaaniad, coaching, koolitused ja sisuhaldus

  Astu pardale. Lennutame Su asutuse sotsiaalmeedias reklaamides ja sisu luues uutesse kõrgustesse! ​

 • Mida me teeme?

  Sotsiaalmeedia kampaaniad

  Soovid saada rohkem müüke ja kasvatada brändituntust? Aitame sul teha kuluefektiivseid kampaaniaid sotsiaalmeedias. Määrame ära eesmärgid, leiame vahendid ja laseme kampaania lendu.

   

  Sotsiaalmeedia coaching ja koolitused

  Oled ise valmis lennutama oma asutuse sotsiaalmeedia uutesse kõrgustesse? Väga hea. Me näitame sulle nippe, kuidas saad säästa raha ja aega sotsiaalmeedias turundades.

  Sotsiaalmeedia sisuhaldus

  Ei ole aega ega tahtmist toimetada oma enda sotsiaalmeedia sisu kallal? Ära muretse. Me saame ka sind selles aidata. Planeerime sisuloome strateegia ja kaasame fännid parimal võimalikul moel.

   
 • Broneeri Tasuta Strateegia Sessioon

  Soovid jõuda sotsiaalmeedias reklaamides suurepäraste tulemusteni kiiremini?

 • Kes me oleme?

  Taavi Tammpere

  Taavi on sotsiaalmeedia agentuuri Social Fly tegevjuht. Samuti õpetab ta Estonian Business Schoolis sotsiaalmeedia turundust. Ta on koolitanud nii väikseid kui ka suuri ettevõtteid ja asutusi. Tema lennukad ideed aitavad võimalikult väikse kuluga saada maksimaalseid tulemusi läbi sotsiaalmeedia.
   

  Maido Mesipuu

  Maido on reklaamide optimeerimise meister. Tema kätte võid rahuliku südamega usaldada oma meedia eelarve, sest kasutades ennast tõestanud mudeleid on ta tulemused suurepärased.

  Caterina Tammpere

  Caterina aitab hallata meie suurepäraseid kliente. Tema poole võid julgelt pöörduda kui su ettevõte/asutus on valmis oma sotsiaalmeediaga jõudma uutesse kõrgustesse.
 • Ainult mõned asutused, keda oleme aidanud

 • Hoiame ühendust

  Kirjuta, joonista või helista

  Telefon

   

  +372 56211150

   

 • Jäta meile teade

  Ütle lihtsalt tere või kirjuta oma plaanist