•  
   
  Digiteater.ee lansseerimine ehk ühe kuuga nullist kahe tuhande kliendini!
   

  Digiturundus toob kliente ka kriisi haripunktis! Aprillis 2020 aitasime lansseerida portaali Digiteater.ee.

   

  Sõna võtab Digiteater.ee juht Karl Kermes:

   

  Nägin ja kuulsin Taavit ühel internetis turundamist õpetaval koolitusel. Seal sai selgeks, et tavakasutajana tegutseme sotsiaalmeedias turundades ikka väga „umbes“.

  Social Fly sattus minuga uuesti ühendust võtma hetkel, kui just oli selgeks saanud, et hea tulemuse saavutamiseks peame kaasama professionaali.


  Koos seadsime eesmärgid, arvutasime välja tõenäolise tulemuse ning asusime teele.
  Kohe algusest klappis koostöö suurepäraselt – lihtne oli leida ühist keelt, kokkulepped pidasid kindlalt ning tööprotsess oli väga produktiivne ja asjalik.

   

  Kaasasin projekti ka kolleege ning kõigile avaldas suurt muljet see kuidas keerulised asjad said lihtsalt seletatud, juhatamine oli proff ning kätt hoiti kogu aeg pulsil.


  Taavi on nagu hea matkajuht.
  Saime muuhulgas ka häid soovitusi, mis väga konkreetsesse teemasse ei puutunud, kuid üldises plaanis on kogu ettevõtmise jaoks väga kasulikud. Seega projekti raames oli meil kaasatud turundusproff mitmel tasandil ja tulemus tuli täpselt selline nagu alguses paika seadnud olime.


  Koostöö on jätkuv ning ka teiste projektidega kastutan Social Fly abi kindlasti kuna tean, et tulemus tuleb ja minu ettevõtte käekäigust hoolitakse.

   

  Soovid teada mida teie ettevõte võiks digiturunduses veelgi paremini teha? Broneeri endale tasuta digiturunduse diagnostika konsultatsioon siit.
   

 • Soovid saavutada digiturundusega samasuguseid tulemusi?

  Broneeri Tasuta Strateegia Sessioon