• Digiturunduse kampaaniad, coaching ja sisuloome

  Astu pardale.

  Lennutame Su brändi digiturundusega uutesse kõrgustesse!

 • 7+ aastat

  Meie meeskonnal on rohkem kui 7 aastat digimaailmas turundamise kogemust.

  30+ riiki

  Oleme teinud reklaame rohkem kui 30. riigis.

  1000+ inimest

  Oleme aidanud digiturunduse teadmisi omandada rohkem kui 1000. inimesel.

 • Mida me teeme?

  Facebooki, Instagrami, Google Ads, YouTube kampaaniad

  Soovid saada rohkem müüke ja kasvatada brändituntust? Aitame sul teha kuluefektiivseid digikampaaniaid. Määrame ära eesmärgid, leiame vahendid ja laseme kampaania lendu. Kogume andmeid ning optimeerime reklaame, et konventeerida huvilised klientideks.

   

  Digiturunduse coaching ja koolitused

  Oled ise valmis lennutama oma asutuse uutesse kõrgustesse? Väga hea. Me näitame sulle nippe, kuidas saad säästa diguturundusega raha ja aega ning saavutada soovitud eesmärke.

  Sisuloome

  Ei ole aega ega tahtmist toimetada oma enda sisuturunduse kallal? Ära muretse. Me saame ka sind selles aidata. Planeerime sisuloome strateegia ning teeme sotsiaalmeedia postitusi, mikrovideosid või klõpsime pilte. Samuti kirjutame sisuturundus artikleid, blogipostitusi, uudiskirju, kodulehele sisu jne. Kõik ikka selleks, et köidaksid just õige sihtrühma tähelepanu.

   
 • Vaata kõiki meie teenuseid siit!

 •  Meie lähenemine

  1

  Loome eristuvad brändisõnumid

  Koostöös teie meeskonnaga aitame luua kohandatud sisustrateegia, mis sisaldab videoid, pilte ja sisuloomet. Vaatame alati teie veebilehte ja muid veebiplatvorme tagamaks, et lugu, mida räägime, vastaks teie brändide digitaalsele kodule.

  2

  Kuvame sõnumeid õigele sihtrühmale

   

  Kasutades ära Facebooki, Instagrami, Google Ads, YouTube, LinkedIn võimalusi, sihime õiget sihtrühma ja jääme nende ette retargeting reklaamidega.

  3

  Saavutame tulemusi

   

  Jälgime pidevalt, kuidas teie sihtrühm reageerib brändisõnumitele ja kasutame seda teavet tulevase sisu loomiseks; kasutades reaalajas andmeid brändisõnumi tugevdamiseks, suurema vaatajaskonnani jõudmiseks ja tulemuste saavutamiseks.

 • Broneeri Tasuta Strateegia Sessioon

  Soovid saada digiturundusega suurepäraseid tulemusi?

 • Kes me oleme?

  Taavi Tammpere

  Taavi on digiagentuuri Social Fly tegevjuht. Tema lennukad ideed aitavad võimalikult väikse kuluga saada maksimaalseid tulemusi.
   

  Maido Mesipuu

  Maido on reklaamide optimeerimise meister. Tema kätte võid rahuliku südamega usaldada oma meedia eelarve, sest kasutades ennast tõestanud mudeleid on ta tulemused suurepärased.

  Piret Stepanova

  Piret on meie digiturunduse diagnostik. Tema poole võid julgelt pöörduda kui su bränd on valmis jõudma digiturundusega uutesse kõrgustesse.

  Caterina Tammpere

  Caterina aitab hallata meie suurepäraseid kliente. Ta aitab vastata kõikidele jooksvatele küsimustele ning muredele. Võid olla kindel, et ükski meie klient ei jää tähelepanuta.
 • Ainult mõned brändid, keda oleme aidanud

 • Jäta meile teade

  Ütle lihtsalt tere või kirjuta oma plaanist

 • Hoiame ühendust

  Telefon

   

  +372 56211150