• Teenused

   

   

  Siit saad ülevaate, kuidas saame Sulle kasulik olla!

   

  Digiturunduse diagnostika

  Analüüsime kogu teie ettevõtte veebikasutust teie potentsiaalse kliendi ja turundusspetsialisti silmade läbi – mis on hästi ja mis väga hästi, mida tuleks ehk teisiti teha, mida lisaks teha, kuhu esmajärjekorras ressursse suunata ja mida võiks veidi remontida siis, kui aega või raha üle jääb.

   

  Google reklaamide haldus

  Vastavalt lähteülesandele seadistame ja haldame teie reklaamikampaaniat, hoides kogu aeg „kätt pulsil“, ehk jälgime kampaania statistikat ning testime ja muudame parameetreid jooksvalt, et kulu oleks väike aga tulu suur ning te ise ei peaks kogu digiteadust selgeks õppima selleks, et Google'st häid tulemusi saada. Hoiame teid statistikaga kursis ning oleme valmis teie jaoks maailma vallutama.

  Facebooki kampaaniate haldus

  Vastavalt lähteülesandele seadistame ja haldame teie reklaamikampaaniat, hoides kogu aeg „kätt pulsil“, ehk jälgime kampaania statistikat ning testime ja muudame parameetreid jooksvalt, et kulu oleks väike aga tulu suur ning te ise ei peaks kogu digiteadust selgeks õppima selleks, et sotsiaalmeediast häid tulemusi saada. Statistikaga hoiame teid kursis ning võtmeküsimused arutame alati teiega läbi!
   

  Sotsiaalmeedias reklaamimise kiirendi

  Aitame teil korda sättida teie ettevõtte Facebook Ads konto parameetrid, seome kodulehe statistikaga, õpetame seda tõlgendama ning laseme koostöös lendu kampaania Facebookis ja Instagramis, mis reaalseid tulemusi tooma hakkab. Saate proffilt seadistatud Facebook Ads konto, hästi töötava kampaania ning esmaklassilised teadmised sellest kuidas edaspidi ise kuluefektiivseid kampaaniaid seadistada.

  Youtube'i reklaamide kiirendi

  Aitame korda sättida tehnilised parameetrid ning anname nõu, kuidas üles ehitada kampaania, et ta kindlasti ka kuluefektiivselt tulemusi tooks.

  Google Ads kiirendi

  Aitame teil korda sättida teie ettevõtte Google Ad's konto parameetrid, seome kodulehe statistikaga ja õpetame seda tõlgendama ning koostöös laseme lendu kampaania, mis reaalseid tulemusi tooma hakkab. Saate proffilt seadistatud Google Ads konto, hästi töötava kampaania ning esmaklassilised teadmised sellest kuidas edaspidi ise kuluefektiivseid kampaaniaid seadistada.
   

  Youtube'i reklaamide haldus

  Vastavalt lähteülesandele seadistame ja lennutame eetrisse strateegiliselt kavalalt sätitud kampaania. Muudame, välistame, tulistame õigetes kohtades ja doosides, et eesmärk saaks kuluefektiivselt täidetud. Statistika, mõistagi, on teie jaoks alati nähtav ning võtmeküsimused arutame alati läbi.

  Facebooki reklaamimkampaania intensiivne sisekoolitus​

  Koolituse täpsem sisu sõltub teie ettevõtte vajadustest. Õptame kuidas kampaania sõnumeid planeerinda, Facebook Pixlit ja Evente seadistada, retargertingi kampaaniat luua, reklaamide tulemusi mõõta jne.
   

  Facebooki lehe haldus

  Hoolitseme selle eest, et teie Facebooki leht oleks esmaklassiline. Teeme turunduslikult hästi läbi mõeldud postitusi ja mõned kiired boost-kampaaniad.

  Blogi pidamine

  Meile meeldib kirjutada ning hea meelega võtame selle mure enda kanda ning võite kindlad olla, et vajalik sisu saab õigeaegselt ja hästi edastatud.
   

  Sisuloome

  Loome teile artikleid, mis annavad hea ülevaate teie tootest või teenusest ning samas on ka turunduslikult hästi läbimõeldud, lähtuvad ärilistest eesmärkidest, sobivad imeliselt konteksti ja toovad kliente.
   

  Kampaanialehe loomine

  Teeme teile kampaanialehe, mis ka reaalseid, mõõdetavaid tulemusi toob. Saame ka luua sisutekstid 8-osalisele mudelile baseerudes, et kampaania leht konventeeriks külastajad klientideks.

  Kodulehe tegemine

  Koostame teile tänapäevase kodulehe, mis toetab teie äriliste eesmärkide saavutamist. Sätime korda SEO, et leht oleks hõlpsasti leitav, hoolitseme selle eest, et kodulehte oleks mugav tarbida erinevaid tehnikavidinaid ja brausereid kasutades.

  E-poe tegemine

  Teeme loogilise struktuuriga e-poe, mida kliendil oleks lihtne ja mugav kasutada. Liidame ta statistikaga, mis lubab tal teha täpseid analüüse. Sätime korda SEO, et leht oleks hõlpsasti leitav ning seega hakkaks teile ka reklaami eest lisaks maksmata kliente tooma.

  SEO analüüs

  Teeme teie kodulehele SEO analüüsi, mis annab teile selged suunised mida kodulehe juures oleks vaja muuta, et leht oleks paremini leitav ilma, et peaksite täiendavalt reklaami eest peale maksma.
   

  Kodulehe optimeerimine

  Teeme korda teie kodulehe sisemised, tehnilised kui ka välised parameetrid, et Google teie lehte otsingumootoris eespool näitaks ning leht saaks rohkem külastusi ilma, et peaksite selle eest reklaamiraha lisa maksma.
   

  Mikrovideod

  Miski ei püüa paremini tähelepanu kui liikuv pilt – aitame teil teha oma kodulehe, Facebooki vms kanali tarbeks lühikese ja lööva video, mis kindlasti klientide tähelepanu haarab ning teile seega ka kliente juurde toob.
   

  Instagrami konto haldamine

  Hoolitseme selle eest, et teie Instagrami konto oleks esmaklassiline. Teeme turunduslikult hästi läbi mõeldud postitusi ja mõned kiired kampaaniad.
   

  LinkedIn müügikontaktide kiirendi

  Aitame teid tehnilise ja strateegilise know-how'ga kuidas LinkedIn'i parimal viisil väga suurte rahvusvaheliste müügitehinguteni jõudmiseks kasutada.

  Chatboti loomine

  Programeerime teile sümpaatse lobiseva roboti, kes on võimeline kas tarku vastuseid andma või klientide meelt lahutades neid ostuni suunama.
   

  Müügikirjad

  Koostame teile huvitavad ja tähelepanu haaravad müügikirjad (e-mail pakkumised), millede avamisprotsent ei ole mitte 10-15-20 vaid 30-40-50 – oma heade müügispetsialistide toel saate kindlasti oluliselt rohkem tehinguid „lukku“ ning müügimeeste elu on kah palju kergem!

 • Soovid digiturundusega tulemusi?

  Broneeri Tasuta Strateegia Sessioon